Stavební společnost HERKUL a.s. se na trhu stavebních prací pohybuje již od roku 1996. V roce 2007 se stala akciovou společností. HERKUL a.s. je stavební společnost, která zajišťuje široké spektrum činností ve výstavbě a to od projektování přes provádění staveb a jejich změn a to zejména v oblasti dopravních pozemních staveb. A to nejen při klasickém pozemním stavitelství, ale také i při dopravním a inženýrském stavitelství. Naše stavby realizujeme převážně na území Ústeckého, Libereckého, Karlovarského, Středočeského kraje a hlavního města Prahy.

Stavební činnost společnosti je podporována vlastní autodopravou a rozsáhlým strojovým parkem, který je neustále inovován a doplňován. Kvalita a nezávislost dopravního stavitelství se opírá také o vlastní obalovnu od společnosti BENNINGHOVENparalelním bubnem a vlastní betonárnu od firmy Stetter obě situované v areálu společnosti.

Disponujeme 2 vlastními vrty na vodu včetně 6 zásobníků na vodu z vrtů á 25 m3 - 3 pro betonárnu a 3 pro divizi Silnice.

A 1 zásobník na teplou vodu (30 m3), který je přímo součástí technologie betonárny a který je plněn primárně vodou z vrtu.

V areálu společnosti HERKUL a.s. je umístěna  výroba betonových prefabrikátů PREFA, vyráběná a dodávána na trh pod vlastní unikátní obchodní značkou H-BLOK.

Nejnověji do našeho portfolia přibyla také realitní a developerská činnost.

Obchodní a výrobní činnost je řízena ze sídla naší společnosti. 

Sídlo společnosti je umístěno v areálu bývalých kasáren ve správním obvodu obce Obrnice, který společnost HERKUL a.s. zakoupila v roce 2008 a vybudovala zde skladový areál, recyklační plochu, obalovnu, betonárnu, dílny, garáže, administrativní centrum, zázemí pro zaměstnance, školící centrum a další prostory a plochy pro zajištění chodu společnosti.

Historii rozvoje areálu hlavní provozovny naší společnosti v Obrnicích si můžete prohlédnout na fotogalerii leteckých snímků níže.

 

 

AREÁL SPOLEČNOSTI