Společnost HERKUL a.s. se zabívá celým spektrem elektromontážních prací, výrobě rozvaděčů nevyjímaje. Ke každé zakázce má zadavatel možnost využít bezplatnou poradenskou činnost ze strany vedoucího divize. Hotové rozvodnice jsou opatřeny veškerou potřebnou dokumentací, výchozí revizí a zkouškovým protokolem.

Všechny rozváděče před expedicí prochází kontrolou ve naší zkušebně, kde se provádí nejen zkouška kvality, ale také jejich funkčnost. Na základě těchto postupů a posouzení nezávislého revizního technika, je na každý výrobek vystavená atestová dokumentace a prohlášení o shodě, které stanoví ČSN.

Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu rozvaděčů.

Naše nabídka produktů je široká a vybere si každý

  • silové rozvaděče pro rozvodny v průmyslových podnicích
  • rozvaděče pro stroje a výrobní linky
  • bytové rozvaděče
  • rozvaděče pro měření a regulaci jednotlivých systémů
  • elektroměrové rozvaděče

Všechny rozvaděče vyrábíme na zakázku dle projektové dokumentace s možností vyhotovení výrobní dokumentace. Garantujeme odborné uvedení do provozu a záruky kvality jednotlivých výrobků. Každý rozvaděč je certifikován a je podroben kusové zkoušce. 

Naše rozvaděče jsou na špičkové úrovni a vyznačují se prvotřídními vlastnostmi

Odolnost proti korozi

Rozvaděče z naší produkce se vyznačují velmi vysokou odolností proti korozi. Dalším stupněm ochrany je kvalitní povrchová úprava fasádní barvou nebo kvalitním práškovým venkovním termoreaktivním polyesterem.

Konstrukce

Vyznačuje se kompaktním, jednoduchým a velmi variabilním řešením, což má příznivý vliv na zástavbové rozměry, spolehlivost i cenu. V konstrukci jsou uplatňovány dlouholeté zkušenosti našich pracovníků, nové poznatky v elektrotechnice i z provozu, jakož i nové materiály a přístroje.

Kvalita

Dosažení kvality našich výrobků je podroben celý výrobní proces. Začíná v konstrukci, přes výběr vhodných subdodavatelů až po důkladnou výstupní kontrolu, která je stvrzena atestem o kusové zkoušce. U všech nových typů rozvaděčů jsou prováděny typové zkoušky elektrických vlastností, oteplení, zkratové odolnosti a spolehlivosti. 

Dodací podmínky

Dodací lhůty činí dle velikosti rozvaděče 10 až 20 dní (na přání zákazníka i mnohem dříve). Typové elektroměrové rozvodnice jsou skladem.

Instalace rozvaděčů

Na přání zákazníka jsou rozváděče dodávány "na klíč" včetně revize a oživení.

2000 znaků zbývá