NÁPLŇ PRÁCE

  • vedení kompletní agendy BOZP a PO
  • implementace bezpečnostních a požárních předpisů
  • příprava a realizace školení BOZP a PO
  • odpovědnost za BOZP a PO
  • analýza a odstranění rizik na staveništích, ve výrobě a ostatních pracoviších společnosti
  • evidence a řešení případných pracovních úrazů ve spolupráci s personálním oddělením, komunikace s úřady
  • řešení operativních úkolů a požadavků

POŽADUJEME

  • minimálně SŠ v oboru vzdělání technického nebo stavebního zaměření
  • praxe v oblasti bezpečnosti práce alespoň 2 roky
  • znalost systému OHSAS 18001 – nově ISO 45001 (BOZP a PO)
  • znalost nakládání s chemickými látkami
  • znalost zákoníku práce a další legislativy pro oblasti BOZP,PO a EMS
  • znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook) uživatelsky
  • časovou flexibilitu, loajalitu, rozhodnost
  • organizační schopnosti, komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • odpovídající mzdové ohodnocení dle délky praxe v oboru
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost osobního i profesního růstu
  • zajímavou práci v prosperující stavební společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek
  • smluvní vztah - pracovní smlouva
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce - sídlo společnosti HERKUL a.s., Obrnice, Průmyslová 228

V případě zájmu vyplňte formulář a přiložte životopis

(*) povinné pole

Jméno(*)
Napiště Vaše jméno

Telefon(*)
Napište Vaše telefoní číslo

Napište Vaší emailovou adresu

Pozice(*)
Napište o jakou pozici se ucházíte

Text(*)
Prosím, napište nám doplňujcí informace

Souhlas(*)
Neplatný vstup

Zde nahrajte životopis
Prosím, přiložte soubor s životopisem.

antispam(*)
Prosím, potvrďte že nejste robot.