Společnost Herkul je moderní dynamická stavební společnost především v oblasti výstavby komunikací. Do našeho týmu pozemních staveb hledáme komunikativního člověka, který se nebojí práce v terénu ani v kanceláři. Rádi zaškolíme a provedeme novou kolegyni či kolegu v praxi. Pro naši dceřinou společnost HERKUL hledáme posilu na pozici Rozpočtář/ka staveb.

PRACOVIŠTĚ

  • Obrnice

NABÍZÍME

  • Náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Zdravotní volno
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • 13. plat
  • Příjemné kanceláře v sídle společnosti v Obrnicích - okr. Most, Ústecký kraj
  • Zajímavou práci v mladém kolektivu
  • Možnost osobního i profesního růstu

NÁPLŇ PRÁCE

  • Ocenění a zpracování cenových rozpočtů
  • Zpracování výkazů výměr pro stavební práce
  • Práce s technickou dokumentací

POŽADUJEME

  • Znalost práce s rozpočtovými programy (např. KROS, ASPE apod.)
  • Sestavování harmonogramů
  • Komunikace s investory a objednateli
  • Praxe v oboru (dopravní stavitelství, pozemní stavby)
  • Znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
  • Osobní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časovou flexibilitu, loajalitu, rozhodnost
  • Organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost

Napiš nebo zavolej, ať se domluvíme:

HERKUL a.s., Průmyslová čp. 228, 435 21 Obrnice

| +420 724 723 660