NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava a změny stavebních rozpočtů včetně harmonogramů

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví
  • znalost práce s rozpočtářskými programy (např. RTS, KROS apod.)
  • zkušenosti se sestavováním harmonogramů
  • zkušenosti s komunikací s investory a objednateli
  • praxe v oboru min. 3 roky (pozemní, dopravní stavitelství)
  • znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky
  • osobní přístup
  • časovou flexibilitu, loajalitu, rozhodnost
  • organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost osobního i profesního růstu
  • zajímavou práci v prosperující stavební společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek
  • smluvní vztah - pracovní smlouva
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • místo výkonu práce - areál společnosti HERKUL a.s., Průmyslová 228

V případě zájmu vyplňte formulář

(*) povinné pole

Můžete napsat ještě 2000 znaků